ZÁBAVNÉ HRACIE AUTOMATY
JUKEBOX - BILIARD - FUTBAL - ŠÍPKY
Nová funkcia jukebox cez mobil

Skladby do tvojho Jukeboxu

Tvoje skladby

V tejto časti našej webovej stránky nám môžte prostredníctvom formulára poslať Vaše požiadavky na doplnenie skladieb alebo albumov do jukeboxu v konkrétnej prevádzke.

Ďakujeme.

podrobnosti

Súhlasím s odoslaním mojich údajov pre marketingové účely a pre účely kontaktovania spoločnosti M-S-K Slovakia s.r.o. Beriem na vedomie, že všetky údaje vyplnené v tomto formulári budú odoslané elektronickou poštou (emailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.), a môžu byť uložené najviac po dobu 5 rokov od odoslania. Mne, ako odosieľatelovi formulára, vzniká právo na odstránenie mojich údajov na základe žiadosti odoslanej mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Informácia

V prípade Vášho záujmu neváhajte nás kontaktovať prostredníctvo formulára, alebo telefonicky 0905321569 (Ing. Marcel Micheľ)

nulová vstupná investícia z Vašej strany

Doprava a inštalácia v rámci SR zdarma

kvalifikovaný servis do 24 hodín

Pravidelná aktualizácia hudby ONLINE

karaoke jukebox

Vlastný dizajn

  • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.